Müşterilerimizden Yorumlar

Okullarda da dersler bu şekilde oyunlaştırarak verilmeli diye düşünmeye başladım. Tycoon şimdiye kadar katıldığım en iyi eğitimdi. İlk kez bir eğitim içeriğinin tamamına hakim oldum. Eğitim süresince yaşadığımız müthiş heyecan ve eğlence de ekstrası...

Melisa A

Pazarlama Şefi

Morfo Danışmanlık projemizde en başından sonuna kadar sanki bizim ekibimizin parçası gibi ilgi ve alakayla çalıştı. İhtiyaçlarımızı tam olarak anladılar ve çalışanlarımız tarafından da benimsenen yepyeni bir performans sistemi kurmamızda anahtar rolü üstlendiler.

Metin K

İnsan Kaynakları Müdürü

Kurum içi ekip, eğitimlerinde kalitesinden çok etkilendi ve katılımcılardan gelen geri bildirimler çok olumlu oldu. Morfo Danışmanlık tüm ihtiyaçlarımızı karşılamanın ötesine gitti; detaylara gösterdikleri dikkat ve uzun saatler boyunca çalışmaya istekli olmaları her zaman tecrübe ettiğimiz danışmanlık hizmetlerinin çok ilerisindeydi. Teşekkürler.

Halit Akif K

İnsan Kaynakları Müdürü

Eğitim tasarımları ve icrası çalışanlarımızdan büyük övgü aldı.Kısa sürede hazırlanma talebimize hızlı ve yoğun bir çalışma ile karşılık verdiler. Oldukça kalabalık ve karışık proje organizasyonumuzun ihtiyaçlarını kendi güçlü organizasyonları ve iletişim becerileri ile tam anlamıyla karşıladılar ve projeyi programa tam bir uyum içerisinde yürüttüler. Özellikle eğitim tasarımları ve yetenekleri onları diğer danışmanlardan ayırıyor.

Ayşen H

İnsan Kaynakları Direktörü

Morfo danışmanlık bize en iyi fayda-maliyeti sağlayan kaliteli bir ERP sistemi önerme ve hayata geçirme sürecimizi çok başarılı ve zamanında tamamladı. Yapılan işten çok memnun kaldık ve kararların her aşamasında yardımcı olmak için harika bir iş çıkardılar. Danışmanlık hizmet kalitesi ve danışmanların yetkinlik düzeyleri beklentimizin ötesindeydi.

Volkan M

Finans Direktörü

Morfo Danışmanlık her müşteriye - şirketin veya projenin büyüklüğü ne olursa olsun - aynı dikkat ve titizlikle yaklaştığını gösterdi. Morfo Danışmanlıktan aldığımız hizmetler, projemizin özel gereksinimlerini tamamen karşıladı ve projenin yürütülmesi için konusunda çok deneyimli profesyoneller en doğru yoldan gitmemize yardımcı oldu.

Hakan B

Genel Müdür
Tecrübemiz Gücümüz
120+ işletmede 1500+ yönetici ve uzman personele eğitim
51 işletmede 74 Yönetim Danışmanlık Projesi

Biz geleneksel danışmanlık şirketlerinin kısıtlayıcı iç taleplerinden bağımsızca sadece ve sadece şirketiniz ve örgütünüz için en önemli olana yani kalıcı ve yüksek bir etki sağlamak için taptaze bir amatör ruh ve profesyonel tecrübenin altın birleşimi ile hizmetlerimizi sunmayı en önemli ilkemiz haline getirdik.

Danışmanlarımız, her biri alanında en üst seviyede donanımlı ve dünyanın en büyük şirketlerinde üst düzey yöneticilik tecrübesine sahip profesyonellerden oluşan güçlü bir ekibin bir parçası olarak işletmeniz için en yüksek ve kalıcı etkiyi sağlama hedefine gönülden bağlılıkla size yardımcı olur.

Morfo Yönetim & Danışmalık

TELEFON : +90 552 5923909 E-POSTA : info@morfodanismanlik.com

Morfo Blog