ÖNCE SİZE ODAKLANIYORUZ

Biz, müşterilerimize hizmetlerimizi sunarken, uygulanabilir ve dramatik etkiler yaratacak doğru bir stratejik plan geliştirirken öncelikle müşterilerimizin iş sahasına, ne yaptığına ve nasıl yaptığına odaklanıyoruz. Müşterilerimizin kar elde etmek için sattığı ürün veya hizmetler hakkında derin bilgilerin yol gösterdiği bir planla rekabette öne geçmesini, ürün veya hizmetlerini daha karlı ve verimli şekilde üretmesinin ve satmasının yollarını sunuyoruz.

Mevcut işlerinizi daha iyi sonuçlarla yerine getirilebilmeniz, mevcut görevleri daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz, aynı amaçları elde etmek için daha verimli yeni yöntemlere ulaşabilmeniz için sizinle çalışıyoruz.

YENİLİKÇİYİZ

Artık her yerde “inovasyon-yenilikçilik” terimini duyuyoruz ve her ne kadar bu terimin her yerde karşımıza çıkıyor olması inovasyon-yenilikçilik kavramının içini boşaltıyor gibi görünse gerçekte bu kavramla bu kadar sık karşılaşıyor olmamız aslında içerdiği önemin bir göstergesi. Birçoğumuz için, inovasyon ortaya yeni bir fikir atmak, önemli keşiflere imza atmak. Ancak, bundan daha fazlası var.

İnovasyon sadece yeni cihazlar, fikirler ortaya çıkarmak değil aynı zamanda yeni metotlar ve yollar ortaya çıkarma süreci ve hatta iş modellerini değiştirmek ve daha iyi ürün ve hizmetler elde etmek için değişikliklere uyum sağlamakla da ilgilidir.

Biz hem kendi hizmetlerimizi sürekli yenilikçi yaklaşımlarla geliştiriyoruz hemde müşterilerimize hizmetlerimizi sağlarken müşterilerimizin kendi iş alanlarında rekabette en yenilikçi ve modern uygulamalarla yanyana ve hatta her zaman bir adım ileride olmalarını gözetiyoruz.

BİLGİMİZ, TECRÜBEMİZ, GÜCÜMÜZ

Biz geleneksel danışmanlık şirketlerinin kısıtlayıcı iç taleplerinden bağımsızca sadece ve sadece şirketiniz ve örgütünüz için en önemli olana yani kalıcı ve yüksek bir etki sağlamak için taptaze bir amatör ruh ve profesyonel tecrübenin altın birleşimi ile hizmetlerimizi sunmayı en önemli ilkemiz haline getirdik.

Danışmanlarımız, her biri alanında en üst seviyede donanımlı ve dünyanın en büyük şirketlerinde üst düzey yöneticilik tecrübesine sahip profesyonellerden oluşan güçlü bir ekibin bir parçası olarak işletmeniz için en yüksek ve kalıcı etkiyi sağlama hedefine gönülden bağlılıkla size yardımcı olur.

TOPLUMSAL SORUMLULUK HİSSEDİYORUZ

Toplumsal sorumluluk bizim için hoş bir söylemin çok ötesinde. Biz, herkes için eşit fırsatların sunulduğu, insan onuruna yaraşır şekilde yaşamak için gerekli kaynaklara herkesin ulaştığı ve insanlığa yakışan barışçıl, adaletli ve mutlu bir dünya hayaline inanıyor, bu hayale ancak bilgili insan toplumu ile ulaşılabileceğini düşünüyor ve bu hayalin sadece işimizin değil hayatımızın da bir parçası hatta görevimiz olduğuna inanıyoruz.

Bilgi ve tecrübelerimizi özellikle üniversiteler ve çağdaş sivil toplum kuruluşları ile geliştirdiğimiz ortak projelerle, genç nesillere koçluk ve mentörlük, eğitimler ve kariyer danışmanlığı hizmetleri sağlayarak benimsediğimiz toplumsal görevimizi elimizden gelen katkının en iyisini sunarak yerine getirmeye çalışıyoruz.

Morfo Yönetim & Danışmalık

TELEFON : +90 552 5923909 E-POSTA : info@morfodanismanlik.com
120+ işletmede 1500+ yönetici ve uzman personele eğitim
51 işletmede 74 Yönetim Danışmanlık Projesi

Biz geleneksel danışmanlık şirketlerinin kısıtlayıcı iç taleplerinden bağımsızca sadece ve sadece şirketiniz ve örgütünüz için en önemli olana yani kalıcı ve yüksek bir etki sağlamak için taptaze bir amatör ruh ve profesyonel tecrübenin altın birleşimi ile hizmetlerimizi sunmayı en önemli ilkemiz haline getirdik.

Danışmanlarımız, her biri alanında en üst seviyede donanımlı ve dünyanın en büyük şirketlerinde üst düzey yöneticilik tecrübesine sahip profesyonellerden oluşan güçlü bir ekibin bir parçası olarak işletmeniz için en yüksek ve kalıcı etkiyi sağlama hedefine gönülden bağlılıkla size yardımcı olur.

Morfo Blog